Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żyrardowie

ul. 1 Maja 60, 96-300 Żyrardów

 

Pracownicy

Zespół Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żyrardowie:

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żyrardowie

Agnieszka Karwat

dyrektor@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83

881 620 198

Zespół ds. wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej

Karolina Dymek

kierownik zespołu

karolina.dymek@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 18

575 854 206

Aneta Woźniak

koordynator

aneta.wozniak@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

575 854 201

Marlena Swędrowska

koordynator

marlena.swedrowska@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

575 854 203

Katarzyna Nowecka

koordynator

katarzyna.nowecka@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

575 854 204

Sylwia Jędrzejewska

koordynator

sylwia.jedrzejewska@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

575 854 205

Monika Nowacka

koordynator

monika.nowacka@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

575 854 207

Magdalena Kociszewska

koordynator

magdalena.kociszewska@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

577 181 605

Edyta Traczyk

koordynator

edyta.traczyk@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

792 769 161

Piotr Cochal

koordynator

piotr.cochal@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 12

533 665 990

Anna Kakiet

psycholog

anna.kakiet@@pcpr-zyrardow.pl

 

Justyna Krupa-Burkiewicz

psycholog

justyna.burkiewicz@pcpr-zyrardow.pl

 

Punkt Specjalistycznego Poradnictwa Rodzinnego

Barbara Zielińska

specjalista pracy socjalnej

punktporadnictwa.pcprzyrardow@gmail.com

46 855 29 25

Zespół ds. działań na rzecz osób niepełnosprawnych i cudzoziemców

Grażyna Jarosz

kierownik zespołu

grazyna.jarosz@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 19

Aleksandra Nieprzecka

starszy pracownik socjalny

ola.nieprzecka@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 20

Katarzyna Małyszczuk

pracownik socjalny

kasia.malyszczuk@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 15

575 854 202

Magdalena Milczarek

podinspektor

magda.milczarek@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 15

575 854 202

Monika Chechłacz

podinspektor

monika.chechlacz@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 15

575 854 202

Zespół ds. świadczeń

Urszula Kazimierczak

starszy pracownik socjalny

ula.kazimierczak@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 13

Wioleta Siwirska

pracownik socjalny

wioleta.siwirska@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 13

Zespół ds. finansowo-kadrowych

Joanna Szkop 

           

główny księgowy

joanna.szkop@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 14

Małgorzata  Kasprzyk

inspektor ds. kadrowo-płacowych

malgorzata.kasprzyk@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 26

Monika Fila

referent

monika.fila@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 13

Zespół ds. organizacyjnych

Joanna Hińcza

kierownik zespołu

joanna.hincza@pcpr-zyrardow.pl

46 854 20 83 ww. 21

575 854 200

Elżbieta Koźbiał

sekretariat

pcpr.zyrardow@o2.pl

46 854 20 83

575 854 200

Konrad Burkiewicz

informatyk

konrad.burkiewicz@gmail.com

 

Marianna Szostak

pracownik gospodarczy

 

 

Marek Niewiadomski

pracownik gospodarczy

 

 

Radca prawny

Bartosz Malec

Radca prawny

kancelariaprawnaverus@gmail.com

46 854 20 83 ww. 23

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 2422
Utworzono dnia: 05.06.2017

Historia publikacji

  • 07.04.2021 11:24, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 06.04.2021 14:26, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 01.12.2020 08:35, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy